Moment powstania przychodu – jak go określić?

Na podstawie art.14 ust.1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych „za przychód z działalności gospodarczej uważa się kwoty należne, choćby nie zostały faktycznie otrzymane, po wyłączeniu wartości zwróconych towarów, udzielonych bonifikat i skont. U podatników dokonujących sprzedaży towarów i usług opodatkowanych podatkiem od towarów i usług za przychód z tej sprzedaży uważa się przychód…
Czytaj


0